מאז ומתמיד אהבתי ליצור...

אחת מאהבותי הגדולות, מאז שאני זוכרת את עצמי, היא התפירה. בילדותי נהגתי לתפור בגדים לבובות שלי, בגיל 15 קיבלתי במתנה מסבתי האהובה את מכונת התפירה שלה ולמעשה מאז לא הפסקתי ליצור…
כשאביגיל בתי הבכורה נולדה, גרנו במדרחוב נחלת בנימין, רחוב קסום מלא בהשראה וחנויות הבדים היו מגרש המשחקים שלה. כשהיינו מטיילות בין חנויות הבדים הייתי נהנית מהצבעוניות והדוגמאות ומדמיינת מה אתפור לה שאגיע הביתה.

רעיון השמלות המסתובבות נולד כשאביגיל החלה ללכת, בכל פעם שאביגיל מדדה שמלה שתפרתי לה, ישר החלה להסתובב ולבחון את מידת "הסיבוב" שלה.עד מהרה מצאתי עצמי מקבלת מזעטוטה דעתנית הוראות תפירה קפדניות במטרה שהשמלה "תסתובב" בדיוק כמו שהיא אוהבת.לאחר הבדיקה הייתי מקבלת ציון, האם השימלה מסתובבת מספיק, כשהסיבוב יצר עיגול מושלם הבנתי שנוצרה השמלה המסתובבת המושלמת.

את העסק שלי הקמתי מאהבה מאוד גדולה שלי ליצירה. אני אוהבת לבחור את הבדים ואת דוגמאות הבדים בקפידה. את השמלות אני תופרת בסטודיו שבביתי, והן עשויות מסוגים שונים של בדי ליקרה נעימים ואיכותיים.

כאמא חשוב לי מאוד שהבדים של השמלות יהיו נעימים למגע ונושמים, (אמהות מספרות לי לא מעט שהבנות שלהן לא מוכנות להוריד את השמלה ומבקשות לישון איתה).

יתרונות הבד רבים. הוא אינו דוהה או מתקמט, קל מאוד לניקוי ומתייבש במהרה.

ומכיוון שהוא איכותי ואלסטי ניתן "לגדול"  עם השמלות לאורך תקופה של שנתיים-שלוש לפחות. מידות השמלות הן לפי גיל הילדה: 2-4, 4-6, 6-9 ו-9-12

הגיזרה של השמלה בנויה כקלוש מלא ללא תפרים בחלק התחתון ואילו החלק העליון מעוצב כגופיה. אני משתמשת בחוטי כותנה נעימים, התפרים אינם מורגשים ומתאימים גם לילדות עם רגישות מוגברת.

מבחינתי שיא היצירה שלי מגיע בפורים. תמיד הכנתי לעצמי, לילדי ולכל מי שסבב אותי תחפושות מקוריות. אני מאוד אוהבת להדביק, לנצנץ ולקשט ופורים זאת התקופה שאני יכולה להגשים את החלומות של הילדים שלי והיום גם חלומות של ילדים נוספים.


מזה שנתיים ישנה מיני קולקציה של "שמלות מסתובבות מתחפשות" : שמלת אלזה, אורורה, רפונזל, סופיה ועוד, בנוסף אפשר להזמין תחפושות לפי דרישה.

היחודיות של התחפושות שאני יוצרת היא שהן אינן חד פעמיות, הבדים והחומרים שאני בוחרת איכותיים והנעימות של התחפושת מאפשרת לילדה ללבוש אותה כל השנה, מכיוון שליבת התחפושת היא השמלה המסתובבת.

האתר הוא החנות שלי, כאן אפשר לראות את כל הדגמים שקיימים. אם יש שמלה שתרצו שלא קיימת בחנות, דוגמא או צבע,  מוזמנים להתקשר ואנסה להגשים את רצונכם.

מוזמנים להיכנס לדף פייסבוק שלי ולהתעדכן לגבי דגמים חדשים, הנחות ומכירות

הצצה ראשונית, קופונים ועוד...