איך להכין שרביט לתחפושת

 החומרים הדרושים:

 1. דבק סיליקון נוח לעבודה עם ילדים (מנסיוני, אני ממליצה על שני סוגים scotch, rill)
 2. מקל עץ באורך של 40-50 ס"מ
 3. דפי נייר
 4. עט
 5. סיכות תפירה
 6. פיסת לבד בצבע מתאים
 7. מחט
 8. חוט בצבע תואם
 9. אקרילן (חומר מילוי)

תוספות מיוחדות:

 1. סרטי סאטן
 2. פייטים
 3. חרוזים

אחר צהריים חורפי אחד, החלטנו, הבנות ואני, לבלות יחד זמן חמים ויצירתי בהכנת שרביטים קסומים.
בשלב הראשון, חשבו אביגיל ואחינועם לאיזו דמות הן רוצות להכין את השרביט. אביגיל בחרה להכין שרביט לפיית העננים, זאת שהכוח שלה הוא המטרת גשם כשצריך והצלת העולם. אחינועם, בחרה להכין שרביט לב למלכת הלבבות ואז הקדישה כל אחת מספר דקות וציירה את הדמות שבחרה ואת השרביט על דף נייר.

לאחר מכן, כשהיה ברור לבנות איך יראה השרביט, הן ציירו את המוטיב של השרביט על נייר (הגודל האידאלי הוא בערך 8-10 ס"מ רוחב ואורך), גזרו אותו ובעזרת סיכה חיברנו את הצורה מנייר לפיסת לבד בצבע מתאים המקופלת לשתיים (נזדקק לשתי צורות זהות). סימנו בעט סביב לצורה וגזרנו את שתי הצורות.

השלב הבא הינו תפירת שני החלקים זה לזה. אנחנו השתמשנו בתפר תך, עם חוט כפול או חוט רקמה בצבע תואם. תפרנו בצד החיצוני, חצי ס"מ פנימה מהקצה והקפדנו להשאיר חור של 4 ס"מ בתחתית האלמנט, דרכו נכניס את חומר המילוי והמקל של השרביט.

לאחר שסיימתנו לתפור, הכנסנו את חומר המילוי, הקטנו את הפתח בעוד כמה תפרים וממש לפני סיום התפירה הכנסנו בעדינות את השרביט והדבקנו את הקצה.

בשרביט של הענן הדבקנו קודם סרטי סאטן לקצה המקל העליון ורק אז הכנסנו אותו לתוך הענן מהלבד. לאחר שהשרביט יבש ויציב, אפשר לקשט בפייטים, חרוזים, או כל רעיון אחר שעולה בדעתכם.

אם אהבתם ואתם מעונינים לקבל הדרכות נוספות הינכם מוזמנים להשאיר פרטים כאן.

הצצה ראשונית, קופונים ועוד...